Mert Özgür

Mert, İstanbul’da yaşamaktadır. Finansal Hizmetler ve Sigorta sektöründe danışman olarak çalışmaktadır.

Kişisel

Fotoğraf, Koşu en büyük hobileridir. Fotoğraflar için http://www.mertozgur.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim

Eğitim hayatında önem verdiği önemli uğraşlarından biridir. Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Rochester Institute of Technology’den diplomalara sahiptir.

Profesyonel Yaşam

2011’den bu yana danışmanlık hizmetlerinde yer almaktadır. Global bir danışmanlık şirketinin İstanbul ofisine bağlı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Biyografi

M

ert, 24 Mayıs 1986 İstanbul doğumludur. 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra ABD Dışişleri Bakanlığı (US Department of State) Fulbright bursu ile Rochester Institute of Technology’de Makine Mühendisliği master eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’ye döndüğünde İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Enstitüsü Enerji Bilimi ve Teknolojileri master programını başarıyla tamamlamıştır.

2011 yılından bu yana danışmanlık hizmetinde bulunan Mert, Finans sektöründe, özellikle Bankacılık alanında çalışmalarına devam etmektedir. Bankacılık dalında Accenture Consultancy Global Banking Generalist sertifikasına sahip profesyoneller arasındadır.

Sosyal Medyada Mert ÖZGÜR